Uwaga. Rusza nowy turniej Białostockiej Ligi Sportu w tenisie stołowym.

Zapisy do kolejnego turnieju rozpoczynają się dzisiaj i potrwają do 15 września 2014 r. Organizatorzy zabezpieczyli miejsca dla 20 chętnych drużyn, z wyszczególnieniem dwóch lig po 10 zespołów.

Warunkiem zgłoszenia do rozgrywek BLS w tenisie stołowym jest:

- dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej );

- opłacenie wpisowego w wysokości 300 zł od drużyny;

- dostarczenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w turnieju zawodników niepełnoletnich (wzór do pobrania poniżej)

Formalności należy dopełnić w Dziale Organizacji Imprez BOSiR (Białystok, ul. Włókiennicza 4 pok. 218) codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września. Zebranie kapitanów odbędzie się w czwartek 18 września o godz. 18:30 w sali konferencyjnej BOSiR (Białystok, ul. Włókiennicza 4, I piętro)

Pierwsza kolejka- niedziela 21 września 2014 r.

Zachęcamy wszystkich do sportowej rywalizacji. W ostatnim turnieju w naszych rozgrywkach uczestniczyło 18 drużyn i ok. 100 zawodników. Przypomnijmy, że mistrzem 1 turnieju VI edycji BLS został Dream Team, który w składzie Tadeusz Piotrowski, Marek Gogiel, Andrzej Antoniuk oraz Maciej i Jacek Sieńczyło pokonał w finale 10:4 Słowiki. Z 2 ligi natomiast do 1 awans w imponującym stylu wywalczyła młoda drużyna pod nazwą Maniek Team ( Krzysztof Kurlenda, Weronika Mielnicka, Łukasz Mielnicki i Piotr Grygoruk ).

Informacji dot. rozgrywek udziela Piotr Anchim, tel. 792313001, email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..