Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza amatorów do startu w rozgrywkach BLS

W imieniu organizatorów Białostockiej Ligi Sportu zachęcamy wszystkich amatorów (zawodników nie występujących w rozgrywkach PZTS) do wystartowania w rozgrywkach BLS. Zapisy do XI edycji BLS potrwają do środy 13.02.2019 do godz. 15:00. Warunkiem zapisania drużyny jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i opłacenie wpisowego. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 17.02.2019.

Najważniejsze informacje dla uczestniczących w rozgrywkach:

Opłata wpisowego na drużynę w 2019 roku będzie wynosić 200 zł na wiosnę i 200 zł na jesień (dotychczas było to 300 złotych na rundę).

W 2019 roku zaplanowano udział 20 zespołów! (10 na I i II ligę, dotychczas limit wynosił 16 drużyn)

Od lutego do rozgrywa się 1 rundę a od września do grudnia ma miejsce runda rewanżowa.

Termin dopisywania nowych zawodników do drużyny ma miejsce do momentu rozpoczęcia rundy rewanżowej.

Poniżej instrukcje i wszystkie potrzebne załączniki:

- wypełnioną Kartę zgłoszeniową drużyny – 1 egz. (podpisuje wyłącznie kapitan drużyny) – ze względu na RODO nie ma już na niej podpisów zawodników, tak jak było kiedyś

- każdy zawodnik drukuje, wypełnia i podpisuje: Klauzulę informacyjną dla zawodników i kapitanów drużyn oraz Kartę zawodnika (są w jednym pliku)
Wszystkich dodatkowych informacji udziela Piotr Anchim, tel. 792313001 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)