II Grand Prix Województwa Kadetów, Skrzatów i Żaków - Suchowola, 25.11.2018 - komunikat

W dniu 25.11.2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchowoli (ul. Augustowska 2) odbędzie się II turniej tenisa stołowego w kategoriach kadet oraz żak i skrzat. W kadetach start zawodów zaplanowano na godz. 10.00, zaś o 11.00 rywalizację rozpoczną zawodnicy w młodszych kategoriach.

Prawo startu w turnieju posiadają:

- kadetki/kadeci (rocznik 2003-2004) i młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie.

- żacy/żaczki (rocznik 2008-2009) i młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie.

- skrzaci/skrzatki (rocznik 2010 i młodsi) z klubów województwa podlaskiego posiadający aktualne badania lekarskie. Licencja PZTS nie jest wymagana

Komunikat organizacyjny kadetów

Komunikat organizacyjny skrzatów i żaków

Wojewódzkie Eliminacje Drużynowego Turnieju Uczniowskiego - Suchowola, 24.11.2018 - komunikat

W dniu 24.11.2018 (sobota) godzinie 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Suchowoli przy ulicy Augustowskiej 2 rozegrane zostaną Wojewódzkie eliminacje Drużynowego Turnieju Uczniowskiego.

Prawo startu mają tylko drużyny młodzików i żaków, reprezentujące klub sportowy lub szkołę z województwa podlaskiego. Turniej zostanie rozegrany oddzielnie dla kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach mają prawo gry zawodnicy którzy posiadają aktualne licencje okresowe PZTS jak i zawodnicy bez licencji. Każdy uczestnik turnieju musi mieć aktualne orzeczenie lekarskie o zdolności do uprawiania tenisa stołowego.

W skład drużyny młodzików i młodziczek wchodzi odpowiednio 2 zawodników i 2 zawodniczki, urodzonych od 1 stycznia 2006 do 31 grudnia 2007, a drużynę żaków i żaczek stanowi odpowiednio 2 zawodników i 2 zawodniczki, urodzonych w roku 2008 i młodszych. W drużynie młodzików/młodziczek mogą wystąpić żacy/żaczki, ale wtedy tracą prawo gry w swojej kategorii wiekowej. W drużynie może wystąpić zawodnik rezerwowy po pierwszej serii gier.

Regulamin

Wojewódzki turniej Mini Olympic Games - Dobrzyniewo Duże, 10.11.2018 r. - komunikat

W dniu 10.11.2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym odbędą się eliminacje wojewódzkie do turnieju Mini Olympic Games. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają zawodniczki i zawodnicy rocznik 2006 i młodsi z terenu województwa podlaskiego posiadający aktualne licencje PZTS lub bez licencji oraz aktualne badania lekarskie. Rozstawienie zawodników będzie miało miejsce na podstawie rankingu PZTS/POZTS młodzików/młodziczek po I GPP/GPW sezonu 2018/2019.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym:

Komunikat organizacyjny

II Grand Prix Województwa Młodzików i Juniorów - Łomża, 28.10.2018 - wyniki

W minioną niedzielę tj. 28.10.2018 r. odbył się w Łomży drugi turniej w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii junior i juniorka oraz młodzik i młodziczka. Łącznie w zawodach uczestniczyło kilkudziesięciu tenisistów z województwa podlaskiego. Wśród juniorek najlepsza okazała się Gryko Kamila z UKS Dojlidy Białystok, zaś u juniorów pierwsze miejsce zajął ponownie Michalski Piotr również z białostockich Dojlid.

W rywalizacji młodzików najwyższe lokaty wywalczyli: Słuchocka Natalia (Remik Stary Folwark) i Gryk Konrad (Dojlidy Białystok).

Więcej wyników poniżej.

kat. junior i juniorka, kat. młodzik i młodziczka

II Grand Prix Województwa Młodzików i Juniorów - Łomża, 28.10.2018 - komunikat

W dniu 28.10.2018 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży na ul. Księżnej Anny 18 (zmiana miejsca) odbędzie się II turniej tenisa stołowego w kategoriach junior oraz młodzik. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają młodzicy i juniorzy oraz młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie. Prawa startu nie mają zawodnicy posiadający limit na II Grand Prix Polski w tych kategoriach wiekowych.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny