III Grand Prix Województwa Seniorów - Wysokie Maz., 5.01.2019 - wyniki

W minioną niedzielę w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem na ul. Ludowej 5 miał miejsce trzeci z cyklu turniejów w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii senior i seniorka. Był to pierwszy turniej rangi wojewódzkiej w 2019 roku.

W zawodach wzięło udział 10 seniorek oraz 28 seniorów z całego województwa. Wśród kobiet najlepsza była Kozioł Sandra z Dojlidy Białystok, zaś u mężczyzn pierwsze miejsce zajął Walaszek Przemysław również reprezentujący białostocki klub. Więcej wyników poniżej.

Szczegółowe wyniki

III Grand Prix Województwa Seniorów - Wysokie Maz., 5.01.2019 - komunikat

W najbliższą sobotę, czyli 5.01.2019 r. w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół (dawniej Gimnazjum) w Wysokiem Mazowieckiem na ul. Ludowej 5 odbędzie się trzeci turniej z cyklu Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii senior i seniorka. Będzie to pierwszy turniej wojewódzki organizowany w 2019 roku. Początek zawodów o godz. 10.00.

Prawo startu w turnieju posiadają seniorki i seniorzy oraz młodsi z klubów województwa podlaskiego posiadający licencje PZTS oraz aktualne badania lekarskie. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny 

II Grand Prix Podlasia - Dobrzyniewo Duże, 9.12.2018 - wyniki

W dniu 09.12.2018 r. w Dobrzyniewie Dużym rozegrano II Grand Prix Podlasia w tenisie stołowym. W czterech kategoriach wiekowych wzięło udział 52 zawodników. Najlepszymi okazali się: kobiety - Beata Baranowska (Sokółka), mężczyźni kat. do 40 lat - Krzysztof Bojanowski (Hajnówka), mężczyźni kat. 40 -60 lat - Mirosław Łukaszuk (Białystok), mężczyźni kat. powyżej 60 lat - Tadeusz Zdzienicki (Białystok). Kolejny turniej odbędzie się w marcu 2019 r. Poniżej przedstawiamy wyniki II Grand Prix Podlasia oraz klasyfikacje po 2 turniejach.
 
 

II Grand Prix Województwa Seniorów - Białystok, 2.12.2018 - wyniki

W minioną niedzielę w Białymstoku na Słonecznym Stoku odbył się drugi z cyklu turniejów w ramach Grand Prix województwa podlaskiego w kategorii senior i seniorka. W zawodach wzięło udział 10 seniorek oraz 34 seniorów z całego województwa. Wśród kobiet najlepsza była Dyszkiewicz Gabriela z ATS Białystok, zaś u mężczyzn pierwsze miejsce zajął Walaszek Przemysław reprezentujący Superligowe Dojlidy Białystok. Więcej wyników poniżej.

Szczegółowe wyniki seniorek

Szczegółowe wyniki seniorów

II Grand Prix Podlasia Weteranów - Dobrzyniewo Duże, 9.12.2018 - komunikat

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego i klub sportowy UKS TS Płomień Dobrzyniewo Duże zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II GRAND PRIX PODLASIA w tenisie stołowym.

Turniej rozegrany zostanie w niedzielę 09.12.2018r. o godz.10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym. Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu zawodów do godz. 9.30. Możliwe jest wcześniejsze zgłoszenie na e-mail: podlaski @pzts.pl.  Na godz. 9.45 zaplanowano losowanie gier pojedynczych. Początek gier godz. 10.00

Kategorie wiekowe:

- gra pojedyncza -  do 60 lat (rocznik 1958 i młodsi), gra pojedyncza - powyżej 60 lat (rocznik 1957 i starsi), gra pojedyncza kobiety – bez ograniczeń wiekowych

System gier:

W grach pojedynczych do 2 przegranych z prawej finał zamknięty, z lewej z grą o 3 miejsce. Każdy ze startujących rozegra minimum 4 gry. Prowadzona będzie oddzielna klasyfikacja zawodników z przedziału wiekowego 40-60 lat. Prawo startu maja zawodnicy z licencjami i bez licencji. Wpisowe do turnieju – 20 zł, Nagrody – puchary za miejsca I-III , dyplomy za miejsce I-VI. Odpowiedzialnym za organizację turnieju jest Tadeusz Zdzienicki -  tel. 692 614 004. Przedstawiamy klasyfikacje po I GRAND PRIX PODLASIA - Klasyfikacja