2 Grand Prix Polski Żaków - Łaziska Górne, 2-4.02.2018 - wyniki

W dniach 2-4 luty 2018 roku w Lidzbarku Warmińskim rozegrane zostały drugie zawody z cyklu Grand Prix Polski Żaków. Województwo podlaskie w turnieju głównym reprezentowali jedynie Stanisław Krutul oraz Jan Krutul (obaj ATS Białystok).

W klasyfikacji końcowej wyżej uplasował się Stanisław, który ostatecznie zajął miejsce 21- 24. Janek zakończył swój start w gronie miejsc 49-56.

Na podium wśród żaczek znalazły się zwyciężczyni Grand Prix Zofia Śliwka (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki), drugie miejsce zajęła Karolina Hołda (MKS EMDEK Bydgoszcz) a na trzecim stopniu podium stanęły Antonina Zembowicz (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Natalia Bogdanowicz (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński). Wśród Żaków najlepszy okazał się Marcel Błaszczyk (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka), na drugim miejscu znalazł się Dawid Jadam (PKS KOLPING Jarosław) a ostatni stopień podium należał do Artura Gromka (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński) oraz Kacpra Toton (ATS BINGO Ropczyce).