3 Grand Prix Polski Żaków - Mława, 6-8.04.2018 - wyniki

W dniach 6-8 kwietnia 2018 roku w Mławie rozegrane zostały trzecie zawody z cyklu Grand Prix Polski Żaków. Województwo podlaskie w turnieju głównym reprezentowało czterech żaków: Łukasz Piszczatowski (KTS Wysokie M.) oraz Kacper Perkowski, Stanisław Krutul i Jan Krutul (wszyscy ATS Białystok).

W klasyfikacji końcowej najwyżej uplasował się Stanisław, który ostatecznie zajął miejsce 15. Z bardzo dobrej strony pokazał się Łukasz, który zakończył swój start w przedziale 25-32 pomimo awansu z eliminacji. Janek zakończył swój start w gronie miejsc 33-40, a najmłodszy z grona naszych zawodników, czyli Kacper wywalczył miejsce 49-56.

Natalia Gaworska reprezentująca KU AZS UE Wrocław oraz Marcel Błaszczyk z Dwójki Rawa Mazowiecka wygrali całe zawody i zostali najlepszymi żakami 3. Grand Prix Polski w Mławie.