IV Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki - Kraśnik, 27.06.2020 - zaproszenie

Na prośbę organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić na IV Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki, który odbędzie się w Kraśniku w dniu 27.06.2020 r. Szczegółowe informacje znajdują się w komunikacie organizacyjnym oraz na plakacie promocyjnym.

Zaplanowane zostały trzy kategorie:

- I kategoria: dzieci do lat 12 +rodzic/babcia/dziadek,
- II kategoria: młodzież od 13-17 lat + rodzic/babcia/dziadek,
- III kategoria: open – dla wszystkich chętnych

Szczegółowy komunikat

Plakat informacyjny

XVI Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym - Kolno, 21-22.03.2020 r. - ZAWODY ODWOŁANE

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa i zagrożeniem pojawienia się przypadków zachorowań w naszym mieście, odwołuję XVI Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym.

Zawody będą przeprowadzone w późniejszym czasie, o terminie powiadomimy w kolejnym komunikacie.

Organizator

XIV Memoriał im.Bernarda Zackiewicza - Gołdap, 15-16.02.2020 r. - wyniki

W dniach 15-16.02.2020 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się XIV Międzynarodowy Memoriał Imienia Bernarda Zackiewicza w tenisie stołowym. Od wielu lat impreza cieszy się ogromnym powodzeniem. W turnieju w poszczególnych kategoriach wystąpiło łącznie ponad 200 zawodników i zawodniczek z Rosji, Litwy oraz województw warmińsko – mazurskiego i podlaskiego.

Wśród reprezentantów woj. podlaskiego najlepiej zaprezentowali się Kacper Perkowski (ATS Białystok) w kat. żak oraz Michał Jurczuk (ATS Białystok) w gronie młodzików, którzy wygrali swoje kategorii wiekowe.

Szczegółowe wyniki

XXIV Turniej o Puchar Wójta Gminy Augustów - Białobrzegi, 29.02.2020 - wyniki

W minioną sobotę, 29 lutego 2020 roku w sali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrano XXIV edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Pucharu Wójta Gminy Augustów. W finałowym turnieju wzięło udział aż 60 zawodników (51 w kat. OPEN i 9 w kat. 60+)

Zwycięzcą w kategorii OPEN został Wardzyński Marian (Biała Podlaska), który w finałowym pojedynku pokonał Żołądkowskiego Jarosława (Białystok). Trzecią pozycję zajął Karniej Robert (Olecko). W rywalizacji zawodników powyżej 60 roku życia najlepszy okazał się Filipowski Jerzy z Białobrzeg.

Szczegółowe wyniki - kat. 60+

Szczegółowe wyniki - kat. OPEN

XVI Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym - Kolno, 21-22.03.2020 r. - komunikat

W dniach 21-22.03.2020 r. w hali sportowej przy KOKIS w Kolnie, ul. Marii Dąbrowskiej 4 odbędą się XVI Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym. Organizatorem zawodów jest UKS Rekord przy SP 2 w Kolnie oraz KOKIS Kolno. Zawody odbędą się w siedmiu kategoriach. Pierwszego dnia rozgrywane będzie turniej w kategoriach Uczeń I-IV, Uczeń V-VIII, Kolniak, Kolniak Uczeń natomiast drugiego w kategorii OPEN oraz Weteran 50-60 oraz Weteran 60+. 

Maksymalny termin zapisów wynosi trzy dni przez rozpoczęciem zawodów. Poniżej plakat turniejowy i komunikat. 

Plakat, Komunikat organizacyjny

XXIV Turniej o Puchar Wójta Gminy Augustów - Białobrzegi, 29.02.2020 - komunikat

W dniu 29.02.2020 r. odbędzie się XXIV edycja Turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Augustów. Zawody zostaną rozegrane na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach. Początek o godz. 14.00. Organizatorem zawodów jest klub UKS Białobrzegi, Urząd Gminy Augustów oraz Szkoła Podstawowa w Białobrzegach. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach Weteran 60+ oraz OPEN.

W imieniu organizatorów zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego (do II ligi włącznie) do wzięcia udziału. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny

XIV Memoriał im.Bernarda Zackiewicza - Gołdap, 15-16.02.2020 r. - zaproszenie

W dniach 15-16 lutego 2020 r. w hali sportowej OSiR w Gołdapi odbędzie się XIV Memoriał im. Bernarda Zackiewicza w tenisie stołowym. Zawody mają odbyć się w ośmiu kategoriach - skrzat, żak, młodzik, kadet, szkoły średnie, Weteran 40-50 lat, Weteran 50+, Open oraz gra podwójna. Początek zawodów w obu terminach zaplanowano na godz. 10.00. 

Plakat organizacyjny

Regulamin

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w turnieju!

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 26.01.2020 - wyniki

W niedziele 26 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 rozegrany został turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrz Sokółki. W całych zawodach wzięło udział około 120 zawodników z województwa podlaskiego.

Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach.

- kategoria pierwsza szkoły podstawowe uczniowie klas I-IV. Zwycięzcami tej kategorii zostali: wśród dziewcząt Alicja Krynicka (Pisanica), wśród chłopców Dzikoński Dominik (Pisanica).

- kategoria druga to rywalizacja szkół podstawowych uczniów klas V-VI. Kategorię dziewcząt wygrała Ryżewska Urszula z Chodorówki Nowej, zaś zwycięzcą wśród chłopców został Ziarko Maciej z Pisanicy.

- Kategoria III OPEN. Wśród kobiet zwyciężyła zawodniczka z Białegostoku Filipowicz Julia pokonując Beatę Baranowską z Sokółki. Zmagania OPEN mężczyzn wygrał natomiast Żołądkowski Jarosław, pokonując w finale Karola Żukowskiego z Sokółki.

- Kategoria IV czyli gry deblowe wygrała para Łukaszuk Mirosław/Czarnecki Dariusz z Białegostoku. 

Szczegółowe wyniki

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 26.01.2020 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Sokółki o Puchar burmistrza Sokółki. Zawody zostaną rozegrane w dniu 26 stycznia 2020 roku (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Szkolnej 2 w Sokółce. 

O godz. 9.00 planowane jest rozegranie turnieju w dwóch kategoriach szkół podstawowych. Od godz. 11.30 natomiast rywalizować będą wszyscy zainteresowani, którzy zmierzą się w kategorii OPEN oraz OPEN DEBLE.

Zapisy bezpośrednio przed startem zawodów. Obok komunikat organizacyjny oraz ogłoszenie: KomunikatOgłoszenie

Otwarte Mistrzostwa Goniądza w tenisie stołowym - Goniądz, 1-2.02.2020 r. - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Goniądza o Puchar Burmistrza. Zawody zostaną rozegrane w dniach 1-2.02.2020 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego na ul. Konstytucji 3 Maja 18

Pierwszego dnia zaplanowane jest rozegranie turniejów w kategoriach szkół podstawowych oraz turnieju skierowanego dla mieszkańców gminy Goniądz. Drugiego dnia natomiast rywalizować będą wszyscy zainteresowani, którzy zmierzą się w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn, Weteran 50+ oraz OPEN DEBLE. Początek zaplanowano na godz. 9.30.

Zapisy bezpośrednio przed startem zawodów. Poniżej komunikat organizacyjny:

Komunikat

XI Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym - Białobrzegi, 15.12.2019 - wyniki

W dniu 15 grudnia 2019 roku (niedziela) w sali sportowej Zespołu Szkół im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrano XI edycję memoriału im. Mariana Kasjanowicza pod hasłem "Nie umiera ten kto żyje w pamięci żywych".

W zmaganiach przy tenisowych stołach wzięło udział ponad 50 uczestników. Zwycięzcą turnieju OPEN został przedstawiciel gospodarzy Szymon Roszkowski (Białobrzegi), drugim był Czesław Morzy (Białystok), a na trzeciej pozycji uplasował się Tyberiusz Królewicz (Ełk). W rywalizacji 60+ zwyciężył podobnie jak rok temu Jerzy Filipowski (Białobrzegi). Szczegółowe wyniki poniżej.

Szczegółowe wyniki

XI Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym - Białobrzegi, 15.12.2019 - komunikat

W dniu 15 grudnia 2019 roku (niedziela) od godz. 14.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach rozegrany zostanie XI Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym. Zaplanowany jest turniej w kategorii OPEN oraz 60+.

Śp. Marian Kasjanowicz (1933 - 2004) był prekursorem tenisa stołowego na Augustowszczyźnie. Był związany z klubami tenisa stołowego w Netcie i Białobrzegach. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. 

Komunikat organizacyjny i regulamin

IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego - Kraśnik, 14-15.12.2019 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego do startu w IV Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym przez Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik oraz Miasto Kraśnik. Turniej odbędzie się w dniach 14-15 grudnia (sobota-niedziela) w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku przy ul. Urzędowskiej 10.

Szczegóły turnieju oraz karta zgłoszeniowa dostępne poniżej:

Komunikat Organizacyjny, Karta Zgłoszeniowa, Plakat

Memoriał im. Waldemara Borysa - Białobrzegi, 16.11.2019 r. - wyniki

W dniu 16.11.2019 r. odbył się turniej tenisa stołowego, którego celem będzie upamiętnienie Waldemara Borysa - działacza sportowego związanego z klubem sportowym UKS Białobrzegi. Zawody odbyły się na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach. Zawody zostały rozegrane w kategoriach dziecięcych w których najlepsi okazali się: Maria Skarżyńska (Żak Pisanica) i Kacper Perkowski (ATS Białystok) w kat. 2008 i młodsi oraz Urszula Ryżewska (GOKSiT Suchowola) i Stanisław Krutul (ATS Białystok) w kat. 2005-2007. W kategorii OPEN rywalizację wygrał Robert Karniej z Olecka.

Prawo startu w turnieju mieli zawodnicy i zawodniczki grający maksymalnie w Drugiej Lidzie tenisa stołowego. Poniżej wyniki turnieju.

Szczegółowe wyniki

Memoriał im. Waldemara Borysa - Białobrzegi, 16.11.2019 r. - komunikat

W dniu 16.11.2019 r. odbędzie się turniej tenisa stołowego, którego celem będzie upamiętnienie Waldemara Borysa - działacza sportowego związanego z klubem sportowym UKS Białobrzegi. Zawody zostaną rozegrane na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach dziecięcych oraz OPEN. Początek gier dziecięcych zaplanowano na godz. 10.00, zaś w kat. OPEN o godz. 15.00. Organizatorem zawodów jest klub UKS Białobrzegi, Urząd Gminy Augustów oraz Szkoła Podstawowa w Białobrzegach.

Prawo startu w turnieju mają zawodnicy i zawodniczki grający maksymalnie w Drugiej Lidzie tenisa stołowego. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny