XXII Turniej o Puchar Wójta Gminy Augustów - Białobrzegi, 3.03.2018 - komunikat

W dniu 3.03.2018 r. odbędzie się już XXII edycja Turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Augustów. Zawody zostaną rozegrane na sali sportowej Zespole Szkół w Białobrzegach. Początek o godz. 15.00. Organizatorem zawodów jest klub UKS Białobrzegi, Urząd Gminy Augustów oraz Zespół Szkół w Białobrzegach.

W imieniu organizatorów zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego (do II ligi włącznie) do wzięcia udziału. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny

XII Memoriał im.Bernarda Zackiewicza - Gołdap, 18.02. 2018 r. - zaproszenie

18 lutego 2018 r. w hali sportowej OSiR w Gołdapi odbędzie się XII Memoriał im. Bernarda Zackiewicza w tenisie stołowym. Zawody mają odbyć się w pięciu kategoriach - Szkoły podstawowe, Szkoły ponadpodstawowe, Weterani, Open oraz Kategoria Gołdapska. Początek zawodów od godz. 9.00. Wpisowe wynosi: 5 zł - młodzież ucząca się, 10 zł - pozostali.

W imieniu organizatorów wszystkich serdecznie zapraszamy ! 

Sylwestrowy Turniej Tenisa Stołowego "Mniej Alkoholu, więcej sportu" - Białystok, 30.12.2017 r. - informacja

W imieniu organizatora zapraszamy do wzięcia udziału w Sylwestrowym Turnieju Tenisa Stołowego "Mniej Alkoholu, więcej sportu" o Puchar Dyrektora SP 9 w Białymstoku. Zawody rozegrane zostaną hali sportowej SP 9 na ul. Legionowej w dniu 30.12.2017 r.

Początek zawodów zaplanowany jest na godz. 14.30, zaś rozgrzewka możliwa będzie od godziny 14. Szczegółowych informacji udziela Adam Reucki - 693 301 540.

Turniej na Dojlidach - Białystok, 29.12.2017 r. - informacja

W imieniu organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w najbliższy piątek (29.12.2017 r.) na Dojlidach w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku na ul. St. Suchowolca 26. Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: 1) Zawodnicy BLS i amatorzy- godz. 17:00, 2) Zawodnicy do 2 ligi włącznie- godz. 18:30. Zawodnicy z kategorii BLS po opłaceniu drugiego wpisowego mogą wziąć udział także w turnieju 2 ligi.

Informacje dodatkowe:
- zapisy na miejscu na 15 min przed turniejami 
- obowiązuje system grupowo- pucharowy
- wpisowe do turnieju (zawodnicy BLS 10 zł, pozostali 15 zł)
- wymagany jest strój sportowy oraz buty do tenisa stołowego
- za pierwsze trzy miejsca w  Organizator przewiduje nagrody rzeczowe
- osoba odpowiedzialna - Marcin Jarkowski, tel. 533426282

Otwarte Mistrzostwa Czarnej Białostockiej - Czarna B., 16-17.12.2017 r. - wyniki

W dniach 16-17.12.2017 r. odbyły się „OTWARTE MISTRZOSTWA CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ W TENISIE STOŁOWYM”. W dwudniowym turnieju udział wzięło ponad 50 zawodników z Czarnej Białostockiej i regionu. Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe puchary i statuetki. Fundatorem nagród był Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali następujący tenisiści: Perkowski Kacper i Skarżyńska Maria w szkołach podstawowych, Gałęzki Norbert w Gimnazjach i Szkołach Ponadgimnazjalnych oraz Reucki Adam w kategorii OPEN. 

Poniżej pierwsze szóstki we wszystkich grupach wiekowych.

Czytaj więcej...

Otwarte Mistrzostwa Czarnej Białostockiej - Czarna B., 16-17.12.2017 r. - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Czarnej Białostockiej w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w dniach 16-17.12.2017 r. w hali sportowej przy stadionie (ul. Konopnicka 7).

Harmonogram Mistrzostw jest następujący. W sobotę zagrają uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W niedzielę natomiast rywalizować mogą wszyscy, gdyż turniej zostanie rozegrany w systemie OPEN. Szczegółowych informacji udziela Dariusz Kochanowski.

Komunikat

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego pn. "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport" - Białystok, 16-17.12.2017 - komunikat

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Międzynarodowym Turnieju tenisa stołowego pn. "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport". W zawodach tym razem wziąć udział będą mogły dzieci urodzone w roku 2006 i młodsi oraz dzieci z rocznika 2004-2005.

Zawody odbędą się 16-17 grudnia 2017 roku na sali sportowej w SP 31 na ul. Żurawiej 12 w Białymstoku. Zgłoszenia przed rozpoczęciem zawodów. Szczegółowych informacji udziela Tadeusz Zdzienicki. 

Komunikat

IX Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym - Białobrzegi, 9.12.2017 - wyniki

W dniu 9 grudnia 2017 roku (sobota) w sali sportowej Zespołu Szkół im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrano IX edycję memoriału im. Mariana Kasjanowicza pod hasłem "Nie umiera ten kto żyje w pamięci żywych".

W zmaganiach przy tenisowych stołach wzięło udział 32 uczestników. Zwycięzcą sobotniego turnieju został Marek Krymski (MLUKS MOSiR Grajewo), drugim był Piotr Paul (Białobrzegi), a na trzeciej pozycji uplasował się Roman Skrzekut (UKS "Białobrzegi"). Szczegółowe wyniki poniżej.

Szczegółowe wyniki

Otwarte Mistrzostwa Sokółki o Puchar Burmistrz Sokółki - Sokółka, 26.11.2017 - wyniki

26.11.2017r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce odbyły się Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki. Zawody rozpoczął zastępca Burmistrz Sokółki Pan Kowalczuk Adam witając przybyłych zawodników. Turniej odbył się w pięciu kategoriach z podziałem na szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne oddzielne dla dziewcząt i chłopców oraz kategoria OPEN i OPEN deble. W całych zawodach wzięło udział około 70 zawodników z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Nagrody dla zwycięzców wręczyła Pani Burmistrz Ewa Kulikowska.

Wśród najmłodszych w kat. dziewcząt i chłopców zwycięzcami byli zawodnicy z Pisanicy: Skarżyńska Maria i Malinowski Kacper. W kat. szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zwyciężczynią została Chmielewska Paulina z Suchowoli i Aksinowicz Piotr z Słobódki. W kat. OPEN kobiet również najlepsza okazała się również Chmielewska Paulina. W kat. OPEN mężczyzn zwyciężył Dobrowolski Maciej z Łomży pokonując w finale Lubeckiego Krzysztofa z Sokółki. W kat. OPEN gier podwójnych zwyciężyła para z Sokółki Lubecki Krzysztof/Żukowski Karol ogrywając w meczu finałowym parę Dobrowolski Maciej/Bartycha Dariusz.

Szczegółowe wyniki

II Grand Prix "Ósemki" Amatorów - Białystok, 9.12.2017 - komunikat

Uczniowski Klub Sportowy TS Ósemka Białystok zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w turnieju "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport". Zawody będą zaliczane do cyklu Grand Prix Ósemki Amatorów.

Termin turnieju to 9.12.2017. Zawody rozpoczną się o godz. 10.00 w sali sportowej ZSO nr.8 w Białymstoku na ulicy Żurawiej 12.

Osoby do 23 roku życia muszą posiadać ważne badania lekarskie, osoby starsze występują na własną odpowiedzialność.

Komunikat organizacyjny

Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego - Łomża, 25.11.2017 - wyniki

W dniu 25 listopada 2017 r. (sobota) w Hali Sportowej II LO im. M. Konopnickiej w Łomży (ul. Plac Kościuszki 3) odbyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Studentów i Pracowników Uczelni w tenisie stołowym pod patronatem J.M. Rektora dr hab. Dariusza Surowika z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Przy okazji odbyły się zawody w kategorii OPEN.

W rywalizacji zawodników bez licencji najwyższe lokaty zajęli: Agata Baranowska oraz Jakub Barszczewski. W gronie zawodników posiadających licencję PZTS wygrał Kamil Kurowski. W rywalizacji pracowników uczelni pierwsze lokaty wywalczyli: Weronika Łuba oraz Paweł Arnista.

W rywalizacji OPEN pierwsze miejsca zajęli: Łada Karolina i Maciej Dobrowolski. Oboje z Łomży.

Szczegółowe wyniki

IX Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym - Białobrzegi, 9.12.2017 - zaproszenie.

W dniu 9 grudnia 2017 roku (sobota) o godz. 15.00 w sali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrana zostanie dziewiąta edycja Memoriału im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym.

Śp. Marian Kasjanowicz (1933 - 2004) był prekursorem tenisa stołowego na Augustowszczyźnie. Był związany z klubami tenisa stołowego w Netcie i Białobrzegach. Wszystkich w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. 

Komunikat organizacyjny i regulamin,

Plakat

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w kat. OPEN - Łomża, 25.11.2017 - komunikat

KU AZS PWSIP Metal-Technik Łomża zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego w kat. OPEN. Zawody odbędą się 25 listopada 2017 r. (sobota) w Hali Sportowej II LO im. M. Konopnickiej w Łomży (ul. Plac Kościuszki 3). Początek gry o godz. 11.00.

Prawo startu w turnieju mają wszystkie osoby, które nie posiadają prawa gry w kategorii studentów i pracowników uczelni. Turniej zostanie rozegrany oddzielnie w kategorii kobiet i mężczyzn. Wszystkich uczestników turnieju obowiązują aktualne badania lekarskie, za które odpowiedzialni są sami zawodnicy. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23.11.2017r. godz. 15.00.

Komunikat organizacyjny

Otwarte Mistrzostwa Sokółki o Puchar Burmistrz Sokółki - Sokółka, 26.11.2017 - komunikat

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Otwartych Mistrzostwach Sokółki w tenisie stołowym o puchar Burmistrz Sokółki, które odbędą się w dniu 26 listopada 2017 r. (niedziela) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sokółce na ul. Szkolnej 2. Zapisy bezpośrednio przed rozpoczęciem poszczególnych kategorii.
Turniej przeprowadzony zostanie w następujących kategoriach oddzielnych dla dziewcząt i chłopców:
- I kategoria - uczniowie szkół podstawowych - godz. 8:30
- II kategoria - uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych - godz.9:30 oraz oddzielne kategorie dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miasta i gminy Sokółka o puchar Prezesa Sokólskiego Klubu Tenisa Stołowego.
- III kategoria - open oddzielna dla kobiet i mężczyzn - godz. 11:00
- IV kategoria  - deble open - pod koniec kategorii indywidualnych.
Poniżej komunikat organizacyjny i ogłoszenie.

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji 99 rocznicy odzyskania Niepodległości - Białystok, 18.11.2017 - komunikat

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Turnieju tenisa stołowego pn. "Unikaj Zagrożeń, Uprawiaj Sport" z okazji 99 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. W zawodach tym razem wziąć udział będą mogły dzieci urodzone w roku 2006 i młodsi oraz dzieci z rocznika 2004-2005.

Zawody odbędą się 18 listopada 2017 roku na sali sportowej w SP 31 na ul. Żurawiej 12 w Białymstoku. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10.00. Medale i dyplomy ufundowała firma Toyota. Szczegółowym informacji udziela Tadeusz Zdzienicki.

Komunikat