XIV Memoriał im.Bernarda Zackiewicza - Gołdap, 15-16.02.2020 r. - zaproszenie

W dniach 15-16 lutego 2020 r. w hali sportowej OSiR w Gołdapi odbędzie się XIV Memoriał im. Bernarda Zackiewicza w tenisie stołowym. Zawody mają odbyć się w ośmiu kategoriach - skrzat, żak, młodzik, kadet, szkoły średnie, Weteran 40-50 lat, Weteran 50+, Open oraz gra podwójna. Początek zawodów w obu terminach zaplanowano na godz. 10.00. 

Plakat organizacyjny

Regulamin

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w turnieju!

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 26.01.2020 - wyniki

W niedziele 26 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 rozegrany został turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrz Sokółki. W całych zawodach wzięło udział około 120 zawodników z województwa podlaskiego.

Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach.

- kategoria pierwsza szkoły podstawowe uczniowie klas I-IV. Zwycięzcami tej kategorii zostali: wśród dziewcząt Alicja Krynicka (Pisanica), wśród chłopców Dzikoński Dominik (Pisanica).

- kategoria druga to rywalizacja szkół podstawowych uczniów klas V-VI. Kategorię dziewcząt wygrała Ryżewska Urszula z Chodorówki Nowej, zaś zwycięzcą wśród chłopców został Ziarko Maciej z Pisanicy.

- Kategoria III OPEN. Wśród kobiet zwyciężyła zawodniczka z Białegostoku Filipowicz Julia pokonując Beatę Baranowską z Sokółki. Zmagania OPEN mężczyzn wygrał natomiast Żołądkowski Jarosław, pokonując w finale Karola Żukowskiego z Sokółki.

- Kategoria IV czyli gry deblowe wygrała para Łukaszuk Mirosław/Czarnecki Dariusz z Białegostoku. 

Szczegółowe wyniki

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 26.01.2020 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Sokółki o Puchar burmistrza Sokółki. Zawody zostaną rozegrane w dniu 26 stycznia 2020 roku (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Szkolnej 2 w Sokółce. 

O godz. 9.00 planowane jest rozegranie turnieju w dwóch kategoriach szkół podstawowych. Od godz. 11.30 natomiast rywalizować będą wszyscy zainteresowani, którzy zmierzą się w kategorii OPEN oraz OPEN DEBLE.

Zapisy bezpośrednio przed startem zawodów. Obok komunikat organizacyjny oraz ogłoszenie: KomunikatOgłoszenie

Otwarte Mistrzostwa Goniądza w tenisie stołowym - Goniądz, 1-2.02.2020 r. - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Goniądza o Puchar Burmistrza. Zawody zostaną rozegrane w dniach 1-2.02.2020 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego na ul. Konstytucji 3 Maja 18

Pierwszego dnia zaplanowane jest rozegranie turniejów w kategoriach szkół podstawowych oraz turnieju skierowanego dla mieszkańców gminy Goniądz. Drugiego dnia natomiast rywalizować będą wszyscy zainteresowani, którzy zmierzą się w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn, Weteran 50+ oraz OPEN DEBLE. Początek zaplanowano na godz. 9.30.

Zapisy bezpośrednio przed startem zawodów. Poniżej komunikat organizacyjny:

Komunikat

XI Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym - Białobrzegi, 15.12.2019 - wyniki

W dniu 15 grudnia 2019 roku (niedziela) w sali sportowej Zespołu Szkół im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białobrzegach rozegrano XI edycję memoriału im. Mariana Kasjanowicza pod hasłem "Nie umiera ten kto żyje w pamięci żywych".

W zmaganiach przy tenisowych stołach wzięło udział ponad 50 uczestników. Zwycięzcą turnieju OPEN został przedstawiciel gospodarzy Szymon Roszkowski (Białobrzegi), drugim był Czesław Morzy (Białystok), a na trzeciej pozycji uplasował się Tyberiusz Królewicz (Ełk). W rywalizacji 60+ zwyciężył podobnie jak rok temu Jerzy Filipowski (Białobrzegi). Szczegółowe wyniki poniżej.

Szczegółowe wyniki

XI Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym - Białobrzegi, 15.12.2019 - komunikat

W dniu 15 grudnia 2019 roku (niedziela) od godz. 14.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach rozegrany zostanie XI Memoriał im. Mariana Kasjanowicza w tenisie stołowym. Zaplanowany jest turniej w kategorii OPEN oraz 60+.

Śp. Marian Kasjanowicz (1933 - 2004) był prekursorem tenisa stołowego na Augustowszczyźnie. Był związany z klubami tenisa stołowego w Netcie i Białobrzegach. Wszystkich sympatyków tenisa stołowego w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. 

Komunikat organizacyjny i regulamin

IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego - Kraśnik, 14-15.12.2019 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego do startu w IV Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym przez Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik oraz Miasto Kraśnik. Turniej odbędzie się w dniach 14-15 grudnia (sobota-niedziela) w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku przy ul. Urzędowskiej 10.

Szczegóły turnieju oraz karta zgłoszeniowa dostępne poniżej:

Komunikat Organizacyjny, Karta Zgłoszeniowa, Plakat

Memoriał im. Waldemara Borysa - Białobrzegi, 16.11.2019 r. - wyniki

W dniu 16.11.2019 r. odbył się turniej tenisa stołowego, którego celem będzie upamiętnienie Waldemara Borysa - działacza sportowego związanego z klubem sportowym UKS Białobrzegi. Zawody odbyły się na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach. Zawody zostały rozegrane w kategoriach dziecięcych w których najlepsi okazali się: Maria Skarżyńska (Żak Pisanica) i Kacper Perkowski (ATS Białystok) w kat. 2008 i młodsi oraz Urszula Ryżewska (GOKSiT Suchowola) i Stanisław Krutul (ATS Białystok) w kat. 2005-2007. W kategorii OPEN rywalizację wygrał Robert Karniej z Olecka.

Prawo startu w turnieju mieli zawodnicy i zawodniczki grający maksymalnie w Drugiej Lidzie tenisa stołowego. Poniżej wyniki turnieju.

Szczegółowe wyniki

Memoriał im. Waldemara Borysa - Białobrzegi, 16.11.2019 r. - komunikat

W dniu 16.11.2019 r. odbędzie się turniej tenisa stołowego, którego celem będzie upamiętnienie Waldemara Borysa - działacza sportowego związanego z klubem sportowym UKS Białobrzegi. Zawody zostaną rozegrane na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach dziecięcych oraz OPEN. Początek gier dziecięcych zaplanowano na godz. 10.00, zaś w kat. OPEN o godz. 15.00. Organizatorem zawodów jest klub UKS Białobrzegi, Urząd Gminy Augustów oraz Szkoła Podstawowa w Białobrzegach.

Prawo startu w turnieju mają zawodnicy i zawodniczki grający maksymalnie w Drugiej Lidzie tenisa stołowego. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny

XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo - Pisanica, 19-20.10.2019 - wyniki

W dniach 19-20 październik 2019 r. w Pisanicy odbyły się XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. W turnieju tym udział wzięło kilkunastu zawodników z naszego województwa. Najlepiej wśród tenisistów z klubów z naszego województwa zaprezentowali się: Perkowski Kacper (ATS UKS Białystok), który wygrał kategorię żaków, Kiersnowska Natalia (Ósemka Białystok), która wywalczyła pierwsze miejsca w kategorii żaczek, Jurczuk Michał (ATS UKS Białystok), który był pierwszy w gronie młodzików, Szczuka Kamil (Ósemka Białystok), który wygrał zawody w kadetach oraz Janusz Orłów (Krasnopol), który był najlepszy w kategorii 50+ oraz w grze podwójnej w parze z Kazimierzem Żylińskim

Szczegółowe wyniki znajdziecie Państwo poniżej:

Szczegółowe wyniki

III Memoriał Edmunda Mackiewicza - Sokółka, 20.10.2019 - komunikat AKTUALIZACJA

20.10.2019 (niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce na ul. Szkolnej 2 zostanie rozegrany III Memoriał im. Edmunda Mackiewicza. Turniej zostanie rozegrany w czterech kategoriach OPEN do lat 60, OPEN powyżej 60 lat oraz OPEN Kobiet i DEBLE.

Wpisowe do turnieju OPEN – 10,00 zł i OPEN DEBLE – 5,00 zł. W imieniu organizator wszystkich chętnych zapraszamy! Szczegółowe informacje – 502 556 059 oraz 510 612 129. Ogłoszenie i komunikat znajduje się poniżej:

Ogłoszenie

Komunikat organizacyjny

XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo - Pisanica, 19-20.10.2019 - zaproszenie

W dniach 19-20 października 2019 r. w Zespole Szkół w Pisanicy odbędzie się XVI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo, którego organizatorem jest klub LUKS Żak Pisanica oraz SP w Pisanicy.

Organizatorzy zapowiadają rozegranie turniejów w 8 kategoriach. W imieniu organizatorów zapraszamy zawodników z województwa podlaskiego do wzięcia udziału w turnieju. Poniżej komunikat organizacyjny.

Komunikat organizacyjny i zaproszenie. 

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 15.09.2019 - wyniki

15.09.2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce odbyły się Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki. Turniej odbył się w pięciu kategoriach z podziałem na szkoły podstawowe klasy 1-4 i 5-8, szkoły ponadgimnazjalne oddzielne dla dziewcząt i chłopców oraz kategoria OPEN i OPEN deble. W całych zawodach wzięło udział liczne grono zawodników z województwa podlaskiego.

Wśród najmłodszych w kat. dziewcząt i chłopców zwycięzcami byli zawodnicy z klubu LUKS GOKSiT Suchowola: Ryżewski Maciej i Wićko Ewelina. W kat. klasa 5-8 zwyciężczynią została Ryzewska Urszula z Suchowoli i Szeszko Karol z Białobrzeg. W kat. szkół ponad podstawowych pierwsze lokaty wywalczyli: Białoszewicz Julia (Kuźnica) oraz Kupiec Dawid (Kuźnica). W kat. OPEN kobiet wygrała Kropiwnicka Mariola z Wysokiego Mazowieckiego, zaś u mężczyzn zwyciężył Żołądkowski Jarosław z Białegostoku pokonując w finale Żukowskiego Karola z Sokółki. W kat. OPEN gier podwójnych zwyciężyła para gospodarzy, czyli Lubecki Krzysztof/Żukowski Karol ogrywając w meczu finałowym swoich klubowych kolegów Dąbrowski Daniel/Kuczko Wojciech.

Szczegółowe wyniki

Otwarte Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki - Sokółka, 15.09.2019 - komunikat

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Sokółki o Puchar burmistrza miasta Sokółka. Zawody zostaną rozegrane w dniu 15 września 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Szkolnej 2 w Sokółce. 

O godz. 8.30, 9.30 i 10.30 planowane jest rozegranie turnieju w kategorii szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Od godz. 12.00 natomiast rywalizować będą wszyscy zainteresowani, którzy zmierzą się w kategorii OPEN oraz OPEN DEBLE. Zapisy bezpośrednio przed startem zawodów.

Obok regulamin organizacyjny oraz ogłoszenie: RegulaminOgłoszenie

Otwarty Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego - Sokółka, 19.05.2019 - wyniki

19 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sokółce odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego. W całych zawodach wzięło udział około 63 zawodników - kobiet i mężczyzn. Turniej był rozgrywany w czterech kategoriach.

Pierwsza kategoria dla najmłodszych – młodzicy – gdzie najlepszym zawodnikiem wśród chłopców okazał się Szeszko Karol z Białobrzeg, natomiast wśród dziewcząt na pierwszym miejscu podium stanęła Ryżewska Urszula z Chodorówki. W kategorii drugiej – kadeci i juniorzy – pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Malinowski Kacper z Pisanicy, z kolei najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt została Filipowicz Julia z Białegostoku.

W trzeciej kategorii Open gdzie swoich umiejętności w grze w tenisa stołowego mógł spróbować każdy niezależnie od wieku i płci rywalizowało 48 zawodników z całego Podlasia. Rywalizacja była tym ciekawsza, ponieważ grające kobiety z mężczyznami oraz młodzież z dorosłymi nie raz pokazali siłę walki wygrywając swoje pojedynki. I w tej kategorii całe podium zajęli tenisiści stołowi z Białegostoku - 1. Reucki Adam, 2. Żołądkowski Jarosław, 3. Marczykowski Rafał. W kategorii OPEN Deble także zwyciężyli zawodnicy z Białegostoku - para Filipowicz Julia/Reucki Adam. Szczegółowe wyniki poniżej.

Szczegółowe wyniki