Otwarty Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego - Sokółka, 19.05.2019 - wyniki

19 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sokółce odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego. W całych zawodach wzięło udział około 63 zawodników - kobiet i mężczyzn. Turniej był rozgrywany w czterech kategoriach.

Pierwsza kategoria dla najmłodszych – młodzicy – gdzie najlepszym zawodnikiem wśród chłopców okazał się Szeszko Karol z Białobrzeg, natomiast wśród dziewcząt na pierwszym miejscu podium stanęła Ryżewska Urszula z Chodorówki. W kategorii drugiej – kadeci i juniorzy – pierwsze miejsce wśród chłopców zajął Malinowski Kacper z Pisanicy, z kolei najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt została Filipowicz Julia z Białegostoku.

W trzeciej kategorii Open gdzie swoich umiejętności w grze w tenisa stołowego mógł spróbować każdy niezależnie od wieku i płci rywalizowało 48 zawodników z całego Podlasia. Rywalizacja była tym ciekawsza, ponieważ grające kobiety z mężczyznami oraz młodzież z dorosłymi nie raz pokazali siłę walki wygrywając swoje pojedynki. I w tej kategorii całe podium zajęli tenisiści stołowi z Białegostoku - 1. Reucki Adam, 2. Żołądkowski Jarosław, 3. Marczykowski Rafał. W kategorii OPEN Deble także zwyciężyli zawodnicy z Białegostoku - para Filipowicz Julia/Reucki Adam. Szczegółowe wyniki poniżej.

Szczegółowe wyniki