Rozpoczynamy kolejny sezon tenisowy w naszym województwie!

Już 16.09.2018r. (niedziela) rozpoczynamy kolejny sezon tenisowy w naszym województwie. Na pierwszy ogień idą młodzicy i juniorzy, którzy I Grand Prix Województwa rozegrają w Wysokim Mazowieckiem. Następnie 23.09. zagrają seniorzy w Białymstoku i na zakończenie pierwszego etapu GP przy stołach tenisowych w Dobrzyniewie Dużym spotkają się skrzaty, żacy i kadeci. W tym sezonie awans do turniejów ogólnopolskich Grand Prix uzyskują tylko zwycięzcy GP województwa. Zwiększony został limit PZTS do 32 zawodników w kategoriach młodzieżowych.

 

Z naszego województwa limity do I GP Polski posiadają:
żaczki – Popowska Izabela (MLUKS MOSIR Grajewo), Buchowska Magda (UKS ATS Białystok)
żacy – Perkowski Kacper (UKS ATS Białystok)
młodziczki – Ryżewska Urszula (GOKSiT Suchowola)
młodzicy – Gryk Konrad (UKS Dojlidy Białystok), Krutul Stanisław (UKS ATS Białystok), Trereszkiewicz Grzegorz (UKS ATS Białystok)
kadeci – Łukaszewicz Michał (UKS TS Ósemka Białystok), Bronakowski Maciej (UKS Białobrzegi)
juniorki – Sokołowska Joanna (KU AZS PWSIP Łomża), Jackowska Julia (UKS Dojlidy Białystok), Gryko Kamila (UKS Dojlidy Białystok)
juniorzy – Olszewski Marcin (UKS Dojlidy Białystok), Repke Mateusz (UKS Dojlidy Białystok)
Zawodnicy ci nie mają prawa startu w I Grand Prix Województwa w swoich kategoriach wiekowych. Poniżej przedstawiamy zaktualizowane listy startowe w I GP Województwa. Wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom Zarząd POZTS życzy wielu sukcesów przy pingpongowych stołach w nadchodzącym sezonie.

Listy startowe do I WTK