Dojlidy Wschodzący Białystok zapraszają na pierwszy w sezonie mecz przed własną publicznością

W piątek nastąpi inauguracja nowego sezonu Lotto Superligi w Białymstoku. Lokalne Dojlidy podejmą Palmiarnię Zielona Góra. Wszyscy, którzy śledzą rozgrywki Lotto Superligi, nie poznają zespołu z drugiego końca Polski. Przez ostatnie lata ciężar gry spoczywał na dwóch weteranach - Lucjanie Błaszczyku i Miroslavie Horejsim. Przed tym sezonem zespół z Zielonej Góry radykalnie odmłodził skład. Lucjan Błaszczyk, czyli legenda polskiego tenisa stołowego, postanowił zakończyć sportową karierę. Pożegnanie było godne jego osiągnięć i odbyło się 1 września, podczas imprezy "Pingpongowy PGE Narodowy 2018" w Warszawie. Będzie go można jednak zobaczyć w Białymstoku jako trenera gości.

Białostocki zespół wydaje się być faworytem, ale nie można lekceważyć przeciwnika i dopisywać sobie punktów już przed meczem. Grający trener Wang Zengyi podkreśla, że gospodarze podejdą profesjonalnie do tego spotkania, zagrają na miarę swoich możliwości i wygrają.

Mecz Dojlidy - Palmiarnia odbędzie się w piątek, o godz. 18, w hali przy ul. ks. Suchowolca 26. Wstęp wolny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.