II liga ruszyła!

W miniony weekend odbyły się pierwsze mecze II ligi podlaskiej w sezonie 2017/2018. Pierwsze zwycięstwa odniosły zespołu MLUKS MOSiR Grajewo, UKS Białobrzegi oraz KTS Bielsk Podlaski. Dzięki wygranej 8:2 ci ostatni zostali pierwszymi liderami w rozgrywkach. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane co może zwiastować emocje przez cały sezon.

Wyniki

II liga mężczyzn - ważne informacje

Ostatecznie w II lidze męskiej występować będzie 11 zespołów.

Są to: UKS Ósemka Białystok, UKS Dojlidy II Białystok, MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Białobrzegi, KTS Bielsk Podlaski, SKTS Sokółka, MLUKS MOSIR Grajewo, KU AZS PWSIP Łomża, LKS Pogranicze Kuźnica, KS Galaxy Białystok, KTS Wysokie Mazowieckie.

Pierwsza kolejka spotkań rozegrana zostanie w terminie 13-15.10.2017 r.

 

Załączniki:
- Regulamin II ligi POZTS na sezon 2017/2018
- Terminarz gier
- Elektroniczny protokół meczu
- Dane kontaktowe
- Składy drużyn

Czytaj więcej...

II liga - Spotkanie przedstawicieli zgłoszonych klubów

19.09.2017 r. (wtorek) o godz. 17.00 w SP nr 31 w Białymstoku na ul. Żurawiej 12 odbędzie się spotkanie przedstawicieli klubów zgłoszonych do rozgrywek II ligi. Omówione zostaną sprawy związane z funkcjonowaniem ligi w sezonie 2017/2018. Udział w rozgrywkach II ligi w naszym województwie w sezonie 2017/2018 potwierdziły zespoły:

II LIGA MĘŻCZYZN - UKS Ósemka I Białystok, UKS Dojlidy II Białystok, MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Białobrzegi, UKS Dojlidy III Białystok – zespół dziewcząt (decyzja o ich udziale zapadnie na zebraniu przedstawicieli klubów), KTS Bielsk Podlaski, SKTS Sokółka, MLUKS MOSIR Grajewo, AZS PWSIP Łomża, LKS Pogranicze Kuźnica, KS Galaxy Białystok, KTS Wysokie Mazowieckie.

II LIGA KOBIET - UKS Ósemka Białystok, UKS Dojlidy II Białystok, UKS ATS II Białystok, KS Galaxy Białystok, AZS PWSIP II Łomża.

Zgłoszenia do rozgrywek II ligi mężczyzn i kobiet

W sezonie 2017/2018 II liga kobiet i mężczyzn prowadzona będzie przez Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego dla drużyn naszego województwa. Zwycięzca ligi zagra baraż ze zwycięzcą II ligi lubelskiej o prawo gry w I lidze. Zgłoszenia należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 10 września 2017 roku. Wpisowe za udziału w rozgrywkach II ligi wynosi 250 zł. Wpłat z tytułu wpisowego należy dokonywać wyłącznie na konto (istnieje możliwość wystawienia rachunku na przelew):

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, ul. Sobieskiego 24, 15-014 Białystok
nr konta: 16 1240 1154 1111 0000 2149 9593 (Bank Pekao S.A.)

Klub zgłaszający się do rozgrywek II ligi ma obowiązek przesłania dokumentów:
1. Potwierdzenie udział w rozgrywkach II ligi na sezon 2017/2018
2. Skład drużyny II ligi w sezonie 2017/2018
3. Potwierdzenie opłaty wpisowego

Ósemka zaprasza na mecz barażowy z Victorią Płock

Już w najbliższą niedzielę (11.06.2017) pierwsza drużyna Ósemki Białystok rozegra pierwszy mecz barażowy o awans do 1 ligi. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Victorii Repro Płock. Co ciekawe Liderem zespołu z Mazowsza jest Michał Krzyżanowski który jeszcze niedawno reprezentował lokalne Dojlidy Białystok grając razem w składzie z obecnym liderem "Ósemki" Kamilem Zdzienickim. Tym razem zawodnicy będą musieli stanąć naprzeciw siebie.  Skład Victorii uzupełniają Marcin Woskowicz, Mikołaj Kamiński i Piotr Stępiński. Zawodnicy gości to doświadczeni gracze w większości z przeszłością 1 ligową. Zapowiada się więc wyrównany mecz na wysokim poziomie. W imieniu zawodników zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego do wspierania białostockiego klubu.

Mecz rozpocznie się w niedzielę 11 czerwca o godzinie 13.00. Wyjątkowo to spotkanie zostanie rozegrane na hali MOKSu ul. Armii Krajowej 32.