Terminarz 2017

Terminarz rozgrywek II ligi tenisa stołowego mężczyzn dla województwa podlaskiego SEZON 2017/2018 - Runda 1

I. Termin – 13-15 październik 2017r.

1. KTS Wysokie Mazowieckie - UKS Dojlidy II Białystok 3:7 Protokół
2. KS Galaxy Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:6 Protokół
3. LKS Pogranicze Kuźnica - UKS Białobrzegi 3:7 Protokół
4. KU AZS PWSIP Łomża - KTS Bielsk Podlaski 2:8 Protokół
5. MLUKS MOSiR Grajewo - SKTS Sokółka 6:4 Protokół
UKS TS Ósemka Białystok - Wolny termin

II. Termin – 20-22 październik 2017r.

1. UKS TS Ósemka Białystok - KTS Wysokie Mazowieckie 4:6 Protokół
2. UKS Dojlidy II Białystok - KS Galaxy Białystok 8:2 Protokół, decyzja WR POZTS walkower 0:10
3. MOKS Słoneczny Stok Białystok - LKS Pogranicze Kuźnica 7:3 Protokół
4. UKS Białobrzegi - KU AZS PWSIP Łomża 10:0 Protokół
5. KTS Bielsk Podlaski - MLUKS MOSiR Grajewo 2:8 Protokół
SKTS Sokółka - Wolny termin

III. Termin – 27-29 październik 2017r.

1. KS Galaxy Białystok - UKS TS Ósemka Białystok 8:2 Protokół
2. LKS Pogranicze Kuźnica - UKS Dojlidy II Białystok 0:10 Protokół
3. KU AZS PWSIP Łomża - MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:10 Protokół
4. MLUKS MOSiR Grajewo - UKS Białobrzegi 7:3 Protokół
5. SKTS Sokółka - KTS Bielsk Podlaski 5:5 Protokół
KTS Wysokie Mazowieckie - Wolny termin

IV. Termin – 03-05 listopad 2017r.

1. UKS TS Ósemka Białystok - LKS Pogranicze Kuźnica 5:5 Protokół
2. UKS Dojlidy II Białystok - KU AZS PWSIP Łomża 9:1 Protokół
3. MOKS Słoneczny Stok Białystok - MLUKS MOSiR Grajewo 7:3 Protokół
4. UKS Białobrzegi - SKTS Sokółka 5:5 Protokół
5. KTS Wysokie Mazowieckie - KS Galaxy Białystok 2:8 Protokół
KTS Bielsk Podlaski - Wolny termin

V. Termin – 17-19 listopad 2017r.

1. KU AZS PWSIP Łomża - UKS TS Ósemka Białystok 7:3 Protokół
2. MLUKS MOSiR Grajewo - UKS Dojlidy II Białystok 3:7 Protokół
3. SKTS Sokółka - MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:10 Protokół
4. KTS Bielsk Podlaski - UKS Białobrzegi 4:6 Protokół
5. LKS Pogranicze Kuźnica - KTS Wysokie Mazowieckie 0:10 Protokół
KS Galaxy Białystok - Wolny termin

VI. Termin – 24-26 listopad 2017r.

1. UKS TS Ósemka Białystok - MLUKS MOSiR Grajewo 1:9 Protokół
2. UKS Dojlidy II Białystok - SKTS Sokółka 9:1 Protokół
3. MOKS Słoneczny Stok Białystok - KTS Bielsk Podlaski 8:2 Protokół
4. KTS Wysokie Mazowieckie - KU AZS PWSIP Łomża 9:1 Protokół
5. KS Galaxy Białystok - LKS Pogranicze Kuźnica 8:2 Protokół
UKS Białobrzegi - Wolny termin

VII. Termin – 15-17 grudzień 2017r.

1. SKTS Sokółka - UKS TS Ósemka Białystok 5:5 Protokół
2. KTS Bielsk Podlaski - UKS Dojlidy II Białystok 10:0 Protokół, decyzja WR POZTS.
3. UKS Białobrzegi - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:8 Protokół
4. MLUKS MOSiR Grajewo - KTS Wysokie Mazowieckie 7:3 Protokół
5. KU AZS PWSIP Łomża - KS Galaxy Białystok 1:9 Protokół
LKS Pogranicze Kuźnica - Wolny termin

VIII. Termin – 05-07 styczeń 2018r.

1. UKS TS Ósemka Białystok - KTS Bielsk Podlaski 4:6 Protokół
2. UKS Dojlidy II Białystok - UKS Białobrzegi 6:4 Protokół
3. KTS Wysokie Mazowieckie - SKTS Sokółka 8:2 Protokół
4. KS Galaxy Białystok - MLUKS MOSiR Grajewo 6:4 Protokół
5. LKS Pogranicze Kuźnica - KU AZS PWSIP Łomża 4:6 Protokół
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Wolny termin


IX. Termin – 19-21 styczeń 2018r.

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok - UKS Dojlidy II Białystok 4:6 Protokół
2. UKS Białobrzegi - UKS TS Ósemka Białystok 8:2 Protokół
3. KTS Bielsk Podlaski - KTS Wysokie Mazowieckie 3:7 Protokół
4. SKTS Sokółka - KS Galaxy Białystok 4:6 Protokół
5. MLUKS MOSiR Grajewo - LKS Pogranicze Kuźnica 6:4 Protokół
KU AZS PWSIP Łomża - Wolny termin


X. Termin – 02-04 luty 2018r.

1. UKS TS Ósemka Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:10 Protokół
2. KTS Wysokie Mazowieckie - UKS Białobrzegi 7:3 Protokół
3. KS Galaxy Białystok - KTS Bielsk Podlaski 6:4 Protokół
4. LKS Pogranicze Kuźnica - SKTS Sokółka 3:7 Protokół
5. KU AZS PWSIP Łomża - MLUKS MOSiR Grajewo 3:7 Protokół
UKS Dojlidy II Białystok - Wolny termin


XI. Termin – 16-18 luty 2018r.

1. UKS Dojlidy II Białystok - UKS TS Ósemka Białystok 9:1 Protokół
2. MOKS Słoneczny Stok Białystok - KTS Wysokie Mazowieckie 9:1 Protokół
3. UKS Białobrzegi -KS Galaxy Białystok 2:8 Protokół
4. KTS Bielsk Podlaski - LKS Pogranicze Kuźnica 8:2 Protokół
5. SKTS Sokółka - KU AZS PWSIP Łomża 10:0 Protokół
MLUKS MOSiR Grajewo - Wolny termin