Puchar Polski - etap wojewódzki - wydłużenie terminu zgłoszeń

Do dnia 20.01.2018r. do rozgrywek Pucharu Polski zgłosiły się drużyny:
1. kobiety - nikt
2. mężczyźni - LKS Pogranicze Kuźnica, UKS TS ÓSEMKA Białystok, KTS Wysokie Mazowieckie, MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Białobrzegi.

W związku z małą ilością chętnych do udziału w tych rozgrywkach przedłużamy termin zgłoszeń do dnia 31 stycznia 2018r. do godz. 22.00. Jest to termin ostateczny !!!
Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Puchar Polski - etap wojewódzki - zgłoszenia

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przypomina, że do dnia 20 stycznia 2018 roku przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2017/2018. Każdy Klub może zgłosić maksymalnie jedną drużynę kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia należy wysyłać pod mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisowego do rozgrywek nie pobieramy. Pierwsza rundę zaplanowano na II połowę lutego.

Czytaj więcej...

ATS Białystok czwarty w Finale Pucharu Polski Kobiet

Wczoraj odbył się w Częstochowie Finał Pucharu Polski kobiet. W turnieju udział wzięły 4 drużyny, które awansowały z półfinałów. W turnieju wzięła udział także ekipa ATSu Białystok. Niestety, zawodniczki z naszego województwa nie sprawiły niespodzianki i zakończyły zawody na czwartym miejscu. Ich mecz półfinałowy z Bronowianką Kraków zakończył się wynikiem 4:1. Tym samym stosunkiem podopieczne Karola Dyszkiewicza uległy MRKSowi Gdańsk w meczu o trzecie miejsce. Zawody wygrała drużyna AZS Bebetto Częstochowa.

W rywalizacji panów trofeum wywalczył zespół Polonii Bytom. 

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim zdobyty przez UKS Dojlidy I Białystok

Przez ponad miesiąc trwała walka w naszym województwie o wyłonienie przedstawiciela do rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn. Ostatecznie najlepsi okazali się zawodnicy pierwszej drużyny UKS Dojlidy Białystok, którzy w meczu finałowym pokonali zawodników TS UKS nr. 8 Białystok 4:1 (Zdzienicki K - Khanin 0:3, Fiedorczuk - Platonow 0:3, Zdzienicki P. - Walaszek 3:2, Zdzienicki P/Fiedorczuk - Platonow/Khanin 2:3, Zdzienicki K. - Platonow 0:3). Trzecie miejsca przypadło natomiast MOKS-owi Słoneczny Stok oraz UKS Dojlidy II Białystok

W całej rywalizacji wzięło udział 10 zespołów. Drużyny walczyły ze sobą w systemie drabinkowym do jednej porażki. Mecze natomiast kończyły się, gdy zespół zdobywał 4 duże punkty. 

Pełna drabinka turniejowa z wynikami

Finał Wojewódzkich Eliminacji Pucharu Polski - 2 kwietnia 2017 r.

Pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić na spotkanie finałowe wojewódzkiego szczebla Pucharu Polski, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę (2 kwietnia 2017) o godz. 16.00 na ul. Żurawiej. 

W meczu finałowym spotka się pierwsza drużyna Dojlid Białystok oraz lider rozgrywek drugiej ligi UKS TS nr. 8 Białystok