Puchar Polski - Szczebel wojewódzki - zgłoszenia

Do dnia 27.11.2019 r. przyjmujemy zgłoszenia do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu woj.podlaskiego. Klub może zgłosić jedną drużynę kobiet i mężczyzn. Gra się jeden mecz, bez rewanżu. Zwycięzca przechodzi do następnej rundy. Zespół składa się z 3-5 zawodników.

Układ gier: 1. A-Y  2. B-X 3. C-Z  4. debel  5. A-X  6. C-Y  7. B-Z

Szczegóły w regulaminie DPP 2019/2020 - Regulamin

Rozpoczynamy rozgrywki Pucharu Polski na etapie wojewódzkim

Do rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn 2019 na szczeblu woj. podlaskiego zgłosiło się 6 zespołów mężczyzn oraz 3 zespoły kobiet. Poniżej drabinka turniejowa turnieju mężczyzn.

I runda - termin (do 24.02.2019 r.)
1. Promień Mońki I - AZS PWSIP Łomża

2. Promień Mońki II - UKS Białobrzegi

II runda (do 10.03.2019 r.)

3. zwycięzca meczu nr 1 - UKS Dojlidy Białystok

4. zwycięzca meczu nr 2 - MOKS Słoneczny Stok

FINAŁ (do 24.03.2019 r.)

5. zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4

Gospodarz meczu proponuje drużynie przyjezdnej dokładny termin rozegrania meczu. Gra się jeden mecz, bez rewanżu. Zwycięzca przechodzi do następnej rundy. Mecz kończy się z chwilą uzyskania przez jedną z drużyn 4 zwycięstw.

Protokół meczu Pucharu Polski - etap wojewódzki

W przypadku Pucharu Polski Kobiet zostanie rozegrany turniej pomiędzy zespołami AZS PWSiP Łomża, ATS Białystok oraz UKS Dojlidy Białystok. Osobą odpowiedzialną za organizację turnieju pucharowego jest Pan Wacław Tarnacki (do 24.03.2019 r.).

Puchar Polski - etap wojewódzki - zgłoszenia drużyn

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego informuje, że do dnia 11 stycznia 2019 roku przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2018/2019. Zgłoszenia należy wysyłać pod mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wpisowego do rozgrywek nie pobieramy. Pierwsza rundę zaplanowano na II połowę lutego.

Szczegółowy regulamin rozgrywek

MOKS Słoneczny Stok zwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

MOKS Słoneczny Stok Białystok zwyciężył w Pucharze Polski na szczeblu województwa podlaskiego. W meczu finałowym 4:1 Słoneczni pokonali KTS Wysokie Mazowieckie. Punkty dla MOKS: Maksymilian Kulpa - 1, Kamil Gogiel - 1, Kamil Smoluk - 1, debel - 1, dla KTS - Piotr Michalski.

Zwycięstwo zapewniło drużynie MOKS udział w półfinale Pucharu Polski na szczeblu krajowym. Ich przeciwnikami będą GLKS Wiązowna (woj. mazowieckie), KS Ogniwo Chełm (woj. lubelskie).

Turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę 19.05.2018 r. o godz. 11.00 w Białymstoku w sali gimnastycznej SP nr 49 ul. Armii Krajowej 32.

UKS Dojlidy Białystok zwyciężają w Pucharze Polski kobiet na etapie wojewódzkim

W dniu 26.03.2018 r. w Białymstoku rozegrany został Wojewódzki Puchar Polski w tenisie stołowym kobiet. Awans uzyskała drużyna UKS Dojlidy Białystok wygrywając 4-3 z KU AZS METAL-TECHNIK Łomża. Zwycięstwo dało zawodniczkom z Białegostoku prawo startu w półfinałach krajowych.

Punkty dla UKS Dojlidy Białystok zdobyły: 2,5 pkt - Julia Jackowska; 1,5 pkt - Kamila Gryko.
Punkty dla AZS PWSIP Łomża wywalczyły: 1 pkt - Weronika Łuba; 1 pkt - Joanna Sokołowska; 1 pkt - Monika Żbikowska.