MOKS Słoneczny Stok zwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

MOKS Słoneczny Stok Białystok zwyciężył w Pucharze Polski na szczeblu województwa podlaskiego. W meczu finałowym 4:1 Słoneczni pokonali KTS Wysokie Mazowieckie. Punkty dla MOKS: Maksymilian Kulpa - 1, Kamil Gogiel - 1, Kamil Smoluk - 1, debel - 1, dla KTS - Piotr Michalski.

Zwycięstwo zapewniło drużynie MOKS udział w półfinale Pucharu Polski na szczeblu krajowym. Ich przeciwnikami będą GLKS Wiązowna (woj. mazowieckie), KS Ogniwo Chełm (woj. lubelskie).

Turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę 19.05.2018 r. o godz. 11.00 w Białymstoku w sali gimnastycznej SP nr 49 ul. Armii Krajowej 32.

UKS Dojlidy Białystok zwyciężają w Pucharze Polski kobiet na etapie wojewódzkim

W dniu 26.03.2018 r. w Białymstoku rozegrany został Wojewódzki Puchar Polski w tenisie stołowym kobiet. Awans uzyskała drużyna UKS Dojlidy Białystok wygrywając 4-3 z KU AZS METAL-TECHNIK Łomża. Zwycięstwo dało zawodniczkom z Białegostoku prawo startu w półfinałach krajowych.

Punkty dla UKS Dojlidy Białystok zdobyły: 2,5 pkt - Julia Jackowska; 1,5 pkt - Kamila Gryko.
Punkty dla AZS PWSIP Łomża wywalczyły: 1 pkt - Weronika Łuba; 1 pkt - Joanna Sokołowska; 1 pkt - Monika Żbikowska.

Puchar Polski mężczyzn 2018 - etap wojewódzki - informacja

Do rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn 2018 na szczeblu woj. podlaskiego zgłosiły się następujące zespoły: UKS Białobrzegi, LKS Pogranicze Kuźnica, UKS Dojlidy Białystok, MOKS Słoneczny Stok Białystok, KTS Wysokie Mazowieckie, SKTS Sokółka, UKS TS Ósemka Białystok, AZS PWSIP Metal-Technik Łomża. Drabinka turniejowa:
I runda - termin – do 25.03.2018 r.
1. LKS Pogranicze Kuźnica - MOKS Słoneczny Stok Białystok
2. SKTS Sokółka - UKS Białobrzegi
3. AZS PWSIP Metal-Technik Łomża - KTS Wysokie Mazowieckie
4. UKS TS Ósemka Białystok - UKS Dojlidy Białystok

II runda – termin do 15.04.2018 r.
5. zwycięzca meczu nr 1 – zwycięzca meczu nr 2
6. zwycięzca meczu nr 3 – zwycięzca meczu nr 4

FINAŁ – termin do 01.05.2018 r.
7. zwycięzca meczu nr 5 – zwycięzca meczu nr 6

Czytaj więcej...

Puchar Polski - etap wojewódzki - wydłużenie terminu zgłoszeń

Do dnia 20.01.2018r. do rozgrywek Pucharu Polski zgłosiły się drużyny:
1. kobiety - nikt
2. mężczyźni - LKS Pogranicze Kuźnica, UKS TS ÓSEMKA Białystok, KTS Wysokie Mazowieckie, MOKS Słoneczny Stok Białystok, UKS Białobrzegi.

W związku z małą ilością chętnych do udziału w tych rozgrywkach przedłużamy termin zgłoszeń do dnia 31 stycznia 2018r. do godz. 22.00. Jest to termin ostateczny !!!
Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Puchar Polski - etap wojewódzki - zgłoszenia

Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przypomina, że do dnia 20 stycznia 2018 roku przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego w sezonie 2017/2018. Każdy Klub może zgłosić maksymalnie jedną drużynę kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia należy wysyłać pod mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisowego do rozgrywek nie pobieramy. Pierwsza rundę zaplanowano na II połowę lutego.

Czytaj więcej...