Wybrane informacje PZTS

Juniorzy i Juniorki z UKS Dojlidy Białystok z 5 medalami Mistrzostw Polski!

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów rozgrywane w Zielonej Górze dobiegły końca. Największy sukces odniósł Alan Kulczycki, zdobywając tytuł wicemistrza Polski juniorów w singlu! Kolejne dwa medale, tym razem brązowe, wywalczyły pary Zuzanna Borek z Julką Skwarek, a w juniorach debel Alana Kulczyckiego z Michałem Wandachowiczem. Największy sukces w grze indywidualnej odniósł Alan Kulczycki, zdobywając srebrny medal i tym samym tytuł Wicemistrza Polski Juniorów. Bliska medalu była także Karolina Hołda, która odpadła z turnieju w ćwierćfinale, zajmując ostateczne 5 miejsce. O dobrym wyniku w turnieju indywidualnym mogą mówić także Zuzia Borek i Michał Wandachowicz, którzy znaleźli się w najlepszej szesnastce. Wielkie gratulacje!

Czytaj więcej...

Juniorzy i Juniorki ze srebrem w Drużynowych Mistrzostwach Polski !

W Zielonej Górze w dniach 27-30 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym. Juniorki w składzie Karolina Hołda, Zuzia Borek, Julka Skwarek oraz zawodniczka rezerwowa, Ala Jarkowska odniosły na Mistrzostwach wielki sukces, zdobywając srebrny medal w grze drużynowej i zostając tym samym Wicemistrzyniami Polski! Reprezentacja męska drużyny juniorów UKS Dojlidy Białystok wywalczyła również srebrny medal tegorocznych Mistrzostw Polski! W reprezentacji Dojlid występowali Alan Kulczycki, Michał Wandachowicz oraz Dawid Chilicki. Chłopacy przebrnęli przez fazę grupową bez jakichkolwiek problemów, nie tracąc ani jednego seta! Najcięższą przeprawą juniorów był półfinał turnieju, w którym po długiej i zaciętej walce odnieśli zwycięstwo nad Bogorią Grodzisk Mazowiecki wygrywając 3:2. Finał turnieju juniorów rozgrywany był równolegle z finałem turnieju juniorek. Chociaż w przeciwieństwie do dziewczyn juniorzy nawiązali ze swoimi rywalami równiejszą walkę, to ostatecznie musieli uznać wyższość ZKSu Zielona Góra.

Czytaj więcej...

Inauguracja 2 ligi w tenisie stołowym sezon 2022/2023

Rozpoczynamy nowy sezon rozgrywek 2 ligi! W zakładce PLIKI został opublikowany terminarz na pierwszą rundę. W zakładce ROZGRYWKI LIGOWE zostały opublikowane składy poszczególnych zespołów. Niebawem panel zostanie zaktualizowany o adresy klubów. Prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Terminarz 2 ligi
Protokół meczu
Regulamin rozgrywek


WESOŁYCH ŚWIĄT!

Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei oraz miłości, pogodnego nastroju, oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań, wśród rodziny i najbliższych przyjaciół życzy zarząd POZTS.

Piotr Anchim nowym Prezesem POZTS !

W dniu 29.08.2021 odbył się Sprawozdawczo-Wyborczy Walny Zjazd Delegatów Podlaskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Podczas zabrania delegaci jednogłośnie udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi, wybrali nowy Zarząd, komisję rewizyjną oraz delegatów na Zjazd Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Podlaskiej Federacji Sportu. Nowym Prezesem został Piotr Anchim. 

 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna ZWIĄZEK ZARZĄD